Hackathon Goldman Sachs – Programowanie na szczycie Warszawy!

Wyobraź sobie 50 studentów inżynierii zbierających się na 46. piętrze Warsaw Spire w piątkowy wieczór – jaka mogłaby być okazja? Smakowanie pysznego jedzenia, granie w planszówki i networking? 🍕🎯 A może opracowanie rozwiązania zadania inżynierskiego w ciągu 24 godzin i zdobycie atrakcyjnych nagród? 🏆 Goldman Sachs połączył obie te koncepcje, organizując drugą edycję GS Warsaw Hackathon, gdzie studenci mieli szansę poznać najjaśniejsze talenty Goldman Sachs Engineering, zdobyć bezcenne doświadczenie, zobaczyć, jak firma działa od środka i zweryfikować swoje umiejętności programistyczne. Warszawa jest jedynym miejscem, które zorganizowało Hackathon na taką skalę, i nadal rośnie!

Świetni programiści, świetne jedzenie i świetne wyniki

Po intensywnej pracy zespół ByteMe został wyróżniony za swoje wyjątkowe osiągnięcia. Ich poświęcenie, zaangażowanie i umiejętności zostały docenione, co zaowocowało zasłużonym uznaniem. To wspaniałe wyróżnienie potwierdza wysoką jakość ich pracy oraz zdolność do radzenia sobie z wyzwaniami. Gratulacje dla zespołu ByteMe za osiągnięcie tego zaszczytnego wyróżnienia!

Po ciężkim kodowaniu należy się dobry odpoczynek